Alber E-fix E35/36
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
Bij revisie of reparatie duurt het na ontvangst ongeveer werkdagen voordat uw accu klaar is
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Alber, Alber Neodrives |
|---|---|
| Typenummer | (21)1068202297 |
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Onderdeel nummer | 1565639 |
| Fabrikant code | (01)04046727161378 |
| Originele capaciteit | 6 Ah |
| Productnaam | E-fix E35/36 |
| Merk | Alber |
| KWS product code | acc-all-alb-36.00v |
| Maximale spanning lader | 42.00 V |
| Plug en play | Ja |
| Beschikbare capaciteiten | 6 Ah, 7.5 Ah |
| Gewicht | 2 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Veelgestelde vragen
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Hoe werkt revisie of reparatie van mijn Alber E-fix E35/36?
Zoek en bestel jouw accu in de webshop
Je kunt jouw Alber E-fix E35/36 in de webshop vinden op basis van de merknaam of het modelnummer op de accu.
Stuur jouw accu gratis op of laat hem kosteloos ophalen.
Na je bestelling ontvang je een e-mail met verzendinstructies.
Wij revising or repairing je Alber accu.
We revising or repairing je accu en houden je op de hoogte van de voortgang.
Reviews from our customers
Alber E-fix E35/E36 accu revisie
De Alber E-fix E35 en E36 zijn elektrische aandrijfsystemen die een handbewogen rolstoel omtoveren tot een lichtgewicht e-rolstoel. Beide modellen werken op een 36V Li-ion accupack van 7,5 Ah dat in de wielnaaf is geïntegreerd. De E35 is geschikt voor gebruikers tot 120 kg en biedt een bereik tot 16 km, terwijl de E36 tot 160 kg draagt en tot 20 km ver komt. Met 150W motoren in elk wiel bereik je snelheden tot 6 km/u en overwin je hellingen tot 20%.
Merk je dat jouw E-fix accu sneller leeg is dan voorheen? Dan zijn de cellen aan vervanging toe. KWS Seuren reviseert jouw E35/E36 accupack met hoogwaardige cellen, zodat je weer het volledige bereik terugkrijgt. Na revisie test en certificeert ons team elke accu voordat deze retour gaat.
Vanuit België is de service volledig kosteloos qua transport: wij halen jouw accu gratis op en bezorgen deze na revisie weer terug.