Sparta e-motion fold-e acculader 24V
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Accel Group |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 24.00 V |
| Productnaam | e-motion fold-e acculader 24V |
| Merk | Sparta |
| KWS product code | lad-spa-fol-24.00v |
| Gewicht | 0 kg |
| Type aansluiting | DC 2.1 |
| Stroomsterkte (A) | 3 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Sparta E-motion fold-e 24V accu revisie
De Sparta E-motion fold-e is een compacte vouwfiets met een 24V aandrijfsysteem. Handig voor woon-werkverkeer of als je weinig stallingsruimte hebt. Maar na een paar jaar intensief gebruik merk je het: de accu houdt minder lang vol, de ondersteuning valt eerder weg. Weggooien hoeft niet. Bij KWS Seuren reviseren we deze 24V accu en geven hem een tweede leven.
Wij openen de accubehuizing, testen elke cel individueel en vervangen wat op is. Het BMS (Battery Management System) wordt gecontroleerd en zo nodig gereset. Na revisie krijg je een testrapport mee en 2 jaar garantie. We hebben inmiddels meer dan 45.000 accu's gereviseerd, dus ook voor de fold-e weten we precies wat we doen.
Vanuit Nederland versturen we je accu gratis heen en terug. Woon je in België? Dan halen en brengen we hem kosteloos. Via onze online tracker volg je precies waar je accu zich bevindt in het proces.