oplader 48V
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Knaap bikes |
|---|---|
| Typenummer | 14S |
| Nominale spanning accu | 48.00 V |
| Fabrikant code | 58,8V |
| Productnaam | oplader 48V |
| Merk | KWS Seuren |
| KWS product code | lad-kws-kws-48v-48.00v |
| Gewicht | 1 kg |
| Type aansluiting | XLR3 |
| Stroomsterkte (A) | 5 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Oplader 48V e-bike acculader
Een 48V acculader is essentieel voor het correct en veilig opladen van jouw e-bike accupakket. Wanneer de lader defect raakt, kan dat zich uiten in het niet meer opladen, een knipperend indicatielampje of een lader die abnormaal warm wordt. Het is belangrijk om een defecte lader niet te blijven gebruiken, omdat dit ook het accupakket zelf kan beschadigen.
Bij KWS Seuren bekijken we jouw 48V acculader en stellen vast wat het probleem is. In veel gevallen kunnen we de lader repareren. Als reparatie niet mogelijk is, helpen we je aan een geschikte vervangende lader die compatibel is met jouw 48V accupakket.
Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken. In België verzorgen we gratis ophalen en terugbrengen, zodat je snel weer zorgeloos kunt opladen.