KWS Seuren oplader 36V
Niet beschikbaar
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Geschikt voor | Knaap bikes, Qwic, Stella |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 36.00 V |
| Productnaam | oplader 36V |
| Merk | KWS Seuren |
| KWS product code | lad-kws-kws-lad-36.00v |
| Gewicht | 1 kg |
| Type aansluiting | DC 2.1 |
| Stroomsterkte (A) | 3 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Oplader 36V
Op zoek naar een vervangende 36V acculader voor je e-bike? KWS Seuren levert opladers voor vrijwel elk 36V lithium accupakket (10S configuratie, eindspanning 42V). Of je originele lader kapot is, kwijtgeraakt of je gewoon een extra exemplaar wilt, wij leveren de juiste lader met het passende connectortype voor jouw accu.
Elke 36V lader van KWS Seuren beschikt over automatische uitschakeling, celbalancering en bescherming tegen kortsluiting en oververhitting. We leveren laders met diverse connectoren: DC plug, RCA (tulp), XLR (3-pins), en merkspecifieke aansluitingen. De juiste lader gebruiken is belangrijk voor de levensduur van je accu.
Vanuit België ontvang je jouw oplader met gratis verzending. Twijfel je welk type je nodig hebt? Stuur een foto van je huidige lader of accu-aansluiting naar KWS Seuren. Met kennis van meer dan 825 accumodellen helpen we je snel aan de juiste oplader.