SNE E-scooter RN-EM-6070Li 60V
Niet beschikbaar
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Typenummer | RN-EM-6070Li |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 60.00 V |
| Originele capaciteit | 70 Ah |
| Productnaam | SNE E-scooter RN-EM-6070Li 60V |
| Merk | SNE |
| KWS product code | acc-sne--60.00v |
| Maximale spanning lader | 70.40 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 24.3 kg |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.