Phylion Silverfish 48V
Niet beschikbaar
Nog niet zeker over de juiste oplossing voor jouw accu? Bekijk onze keuzehulp
Of kies reparatie; wij onderzoeken je accu en geven het juiste advies
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Nominale spanning accu | 48.00 V |
|---|---|
| Fabrikant code | 8785292065082 |
| Originele capaciteit | 15 Ah |
| Productnaam | Silverfish 48V |
| Merk | Phylion |
| KWS product code | acc-phy-phys-48.00v |
| Maximale spanning lader | 54.20 V |
| Plug en play | Ja |
| Gewicht | 4 kg |
| Type oplader aansluiting | standaard |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.