Gazelle innergy achterlamp 1V
Niet beschikbaar
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Beschrijving
Instructies voor montage achterlicht: In het midden van de achterlamp zit een schroefje, schroef deze los met een schroevendraaier. Het achterlicht komt er inclusief de beugel af, kunt u verwisselen en weer vastschroeven.
Specificaties
| Geschikt voor | Gazelle |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 1.00 V |
| Productnaam | innergy achterlamp |
| Merk | Gazelle |
| KWS product code | lad-gaz-gaz-lam-1.00v |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Type aansluiting | standaard |
| Stroomsterkte (A) | 1 A |
Veelgestelde vragen
De 1V-versie heeft een andere aansluiting en past op specifieke Innergy-modellen. Weet je niet welke je nodig hebt? Stuur ons een foto van je huidige lamp of je accutype en we helpen je verder.
De lamp klikt direct op de accu zonder gereedschap. Even aansluiten en hij werkt meteen. De stroom komt uit de accu zelf.
Ja. KWS Seuren levert gratis in heel België. Retourneren kan ook kosteloos.
Op dit product geven we 2 jaar garantie. Gaat de lamp kapot binnen die periode? Dan vervangen we hem kosteloos.
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
Gazelle Innergy achterlamp 1V
De achterlamp 1V voor Gazelle Innergy e-bikes is een compact lampje dat op de accu klikt. Deze variant wordt gebruikt op specifieke Innergy-modellen en verschilt qua aansluiting van de standaard achterlamp. Kapot of beschadigd? Bij KWS Seuren bestel je direct een vervangend exemplaar.
Het lampje werkt op de spanning van de accu. Geen losse batterijen nodig.
Welke versie heb je nodig?
Gazelle heeft meerdere uitvoeringen van de Innergy achterlamp gemaakt. De 1V-versie past op een beperkt aantal modellen. Weet je niet zeker welke lamp bij jouw accu hoort? Stuur ons een foto van je huidige achterlamp of je accutype. We zoeken het voor je uit.
KWS Seuren heeft meer dan 825 accumodellen in het systeem. De kans is groot dat we jouw model al eerder voorbij hebben zien komen.
Gratis verzending in België
KWS Seuren levert deze achterlamp gratis in heel België. Retourneren is ook kosteloos. Op het product zit 2 jaar garantie.