BionX display G2
Niet beschikbaar
- Gratis verzending
- Altijd een passende oplossing
- 2 jaar garantie
- Klantbeoordeling 4.5/5
Specificaties
| Typenummer | G2 |
|---|---|
| Nominale spanning accu | 48.00 V |
| Onderdeel nummer | G2 |
| Fabrikant code | G2 |
| Productnaam | BionX Display G2 |
| Merk | BionX |
| KWS product code | lad-bio-dis-48.00v |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Type aansluiting | standaard |
| Stroomsterkte (A) | 3 A |
Klantenservice
Vind antwoord op jouw vraag in ons helpcentrum
Wij hebben veel vragen al beantwoord voor je.
Naar het helpcentrumBellen
+31 (0)485 782 565
E-mailen
info@kwsseuren.nl
Chatbot
Start een gesprek met onze AI medewerker.
Reviews from our customers
BionX display G2 reparatie
Het BionX display G2 is de boordcomputer van het BionX RIDE+ aandrijfsysteem. Dit display toont essentieel rijinformatie zoals snelheid, accuniveau, afgelegde afstand en het gekozen ondersteuningsniveau. Het G2-model werd veel toegepast op Trek e-bikes en andere merken met BionX aandrijving.
Veelvoorkomende problemen zijn een leeg of flikkerend scherm, vastlopende software of communicatiefouten met de accu en motor. KWS Seuren kan jouw BionX G2 display diagnosticeren en repareren. Wanneer reparatie niet mogelijk is, zoeken we een geschikt vervangend exemplaar.
Stuur bij je aanvraag een foto mee van jouw display en vermeld het type e-bike waarop het is gemonteerd. In Belgie halen we het onderdeel gratis op en bezorgen we het na reparatie ook kosteloos retour.